Originálny a zároveň praktický darček? Tieto nápady vás určite prekvapia

Prestalo vás baviť kupovať svojim blízkym tie isté darčeky stále dookola? Verte, že aj mňa. Práve preto vám prinášam pár menej tradičných, no zároveň praktických darčekov, ktoré určite zabodujú. 

 Diaľničná známka

Ako ste určite zistili, tento darček sa dá uplatniť len pri šoféroch, ale tých je v našom okolí vždy dosť. Myslím si, že pokiaľ človek vyslovene nezarába nadpriemerne veľa peňazí, tak ho takáto finančná podpora určite poteší. Samozrejme, hlavne danú osobu o svojich úmysloch upozornite dopredu, aby vám darček nevyfúkla pred nosom. 

Čistenie počítača

Keď ste si prečítali tento podnadpis, tak vám určite napadla osoba, ktorá by potrebovala notebook alebo počítač urgentne prečistiť.  Je normálne, že niektorým ľuďom sa do  zrýchľovania a kompletného servisu pc počas bežného života jednoducho nechce. Ak však servis dostanú ako darček, budú motivovaní ho aj využiť. Zväčša si nový počítač na mieru alebo kompletné drahé pc zostavy nemôžeme na jeden sviatok dovoliť. Avšak takýto darček nielen pobaví, ale aj prinesie reálny výsledok.

Upratať pred sviatkami

Na mojej mame už dlho registrujem, že mesiac pred Vianocami chytá podvedomí stres. Ani nie tak z varenia a pečenia,  ale hlavne, aby bolo dokonale upratané. Myslím si, že toto nie je prípad len mojej mamy. Neviem si predstaviť lepší darček pre takéto ženy, ako poslať ich pár dní pred sviatkami na deň preč a upratať im byt. Problém nastáva, že niektoré ženy majú iné štandardy na poriadok, ako my. Práve preto odporúčam najať profesionálnu firmu, ktorá sa postará aj o také detaily, čo ženu určite potešia.  Aj mňa by potešili:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *