Vychytávky do auta, o ktorých ste ešte nepočuli

Voňavé stromčeky alebo stierky na okná v najrôznejších tvaroch, sú bežnou praxou, s ktorou sa denne stretávame. Vedeli ste však, že podobných praktických aj menej praktických vecičiek do aut existuje kvantum? Predvádzacie vozidlá sú zväčša čisté a bez podobných zlepšovákov, no svoje auto už môžete zariadiť podľa svojho gusta. 

Osvetlenie interiéru vozidla

Pokiaľ ste fanúšikom farebných svetielok a neónových podsvietení, toto je vychytávka práve pre vás. LED pásiky, ktoré sa dajú prilepiť, jednoducho rozmiestnite tak, aby vo vašom interiéri dobre vynikli. Najlogickejšie teda pod palubnú dosku alebo pod predné a zadné sedadla, prípadne aj do kufra. Osvetlenie sa ďalej spúšťa mini diaľkovým ovládačom. Konkrétne tento výrobok vám asi zrovna neuľahčí život, no musíte uznať, že je to tak trochu frajerina, o ktorej sa oplatí rozmýšľať:)

Čistička vzduchu do auta 

Povedzme si na rovinu, že niektoré jazdené autá majú svoj špecifický zápach, ktorý nie je vždy dvakrát príjemný.  Namiesto vonného prívesku môžete skúsiť aj trošku sofistikovanejší výmysel – čističku do auta. Dajú sa nájsť aj malé, dizajnovo pekné, prístroje, ktoré vzduch nie len vyčistia, ale ešte mu aj pridajú peknú vôňu. Vaše auto potom nebude mať len čistý, ale aj svieži vzduch.

Okuliare pre vodičov

Poznáte ten pocit, keď idete po tme autom a naraz vám tak nepríjemne zasvieti auto do oči až na pár sekúnd celkom stratíte zrak? Alebo, keď šoférujete počas hmly, a neviete poriadne rozlíšiť bočné čiary a objekty pred sebou? Takýmto situáciám, by mali zabrániť práve tieto špeciálne okuliare. Ďalšou výhodou je, že sa dajú nosiť, aj na dioptrických okuliaroch. Nejedná sa síce o najmodernejšie kúsky, ale za väčšie bezpečne za volantom to určite stojí za to aspoň vyskúšať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *