Profesionálne pracovné rukavice zo Švédska: Spoznajte Tegeru

Lacných a nekvalitných pracovných rukavíc na trhu dosť. Ako však vyzerajú skutočne kvalitné pracovné rukavice? Spoznajte švédsku Tegeru a objavte niečo, čo tu ešte nebolo.

Prémiové a značkové pracovné rukavice

Už vás nebaví kupovať si bežné rukavice, ktoré nič nevydržia? Aj keď sú pracovné rukavice spotrebný materiál, životnosť v hodinách by rozhodne mať nemali. Najhoršie však je, keď sa nekvalitné rukavice snažia cenou dorovnať prémiové a ťažiť z nevedomosti ľudí. Kde je potom kvalita?

Ako vybrať skutočne kvalitné pracovné rukavice?

Každý predajca hovorí o svojich produktoch ako o zhmotnenej dokonalosti. Vidina zisku je prednejšia ako spokojnosť zákazníka a tak sa často stáva, že si za veľa peňazí kúpite veľmi málo muziky. Ako rýchlo rozpoznať kvalitu?

Kvalitné pracovné rukavice majú históriu. A to rádovo v desiatkach rokoch. Značky, ktoré prídu a snažia sa zaujať iba cenou zanikajú ako prvé. Náročnosť zákazníkov stúpa a tolerancia lacných nezmyslov klesá.

Kvalitný výrobca taktiež pochádza zo západnej alebo škandinávskej krajiny. Vyspelá ekonomika, mentalita na vyššej úrovni a kvalitný štandard. To všetko dáva týmto značkám oprávnenú prémiovosť. 

Samozrejmosťou sú kvalitné materiály, dlhodobý vývoj, testovanie, napredovanie a neustále zlepšovanie. Kvalitné rukavice sú dizajnovo vyladené, obsahujú prémiové materiály, sú detailne spracované a taktiež sú zdravotne nezávadné. Tie najlacnejšie pracovné rukavice obsahujú také materiály, ktoré dokážu spôsobiť kožné choroby a zdravotné komplikácie. Potením sa vylučujú škodliviny, ktoré sa následne cez pokožku dostávajú do tela.

Skúste Tegeru – švédska kvalita konečne na Slovensku

Prémiové pracovné rukavice švédskej značky Tegera konečne nájdeme aj na Slovensku.

Táto škandinávska značka vyrába pracovné rukavice už viac ako 70 rokov a neustále napreduje. Rozvinutý trh s kožou, kvalitné materiály a technológie, ktoré robia z týchto rukavíc skutočný skvost. 

Pracovné rukavice Tegera sú pre náročných zákazníkov. Značka patrí aktuálne k svetovej špičke a vyrovná sa jej len máloktorá iná.

Autorizovaným distribútorom švédskej Tegery je REPRESENT. Workwear a celú ponuku nájdete na e-shope www.representworkwear.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *