Kvalitné satelitné pripojenie s hacom.sk

Kúpili ste si novú televíziu, či vlastníte staršiu? Rozmýšľate, či sa rozhodnúť pre pozemné pripojenie, alebo pre satelitné prijímače? Túžite vylepšiť svoju TV? V nasledujúcich bodoch vám vysvetlíme, prečo môže byť pripojenie vašej TV pomocou kvalitných satelitných prijímačov a multimediálnych zariadení výhodné.

Výhody satelitných prijímačov

Kvalitné satelitné prijímače fungujú na princípe prehrávania televízneho/rozhlasového vysielania z družíc, pomocou signálu z paraboly/LNB konvertora. Väčšina kvalitných satelitných prijímačov prenáša signál cez HDMI kábel, čo vytvára oveľa kvalitnejší obraz, ako cez staršie SCART prepojenie. Prijímanie satelitného signálu zároveň disponuje vysokým rozlíšením (HDTV) pri vysielaní na vašej televízii. Prostredníctvom kvalitného satelitného prijímaču, aj bez dekódovacej karty, viete získať viac televíznych/rozhlasových programov zadarmo, ako cez pozemné prijímanie. Dokonca pri sťahovaní, sa stačí pripojiť na tú istú parabolu a kvalitný satelitný prijímač vám naladí programy, na ktoré ste zvyknutí. Jedinou nevýhodou je, že v rozmedzí prenosu signálu nesmie byť žiadna prekážka v podobe stromu/domu – v tomto prípade odporúčame parabolu premiestniť na vyššie položené miesto. Samozrejme, ak disponujete staršou televíziou a nemáte inú možnosť pripojenia, hľadajte také satelitné prijímače, ktoré sa pomocou SCART káblu dajú pohodlne prepojiť.

Satelitné prijímače SKYLINK

Ak ste nadšencom kvalitného prenosu obrazu a zvuku, na území Slovenska a Čiech, potom vám odporúčame si zaobstarať satelitné prijímače SKYLINK s certifikáciou Skylink ready. Nie každý kvalitný satelitný prijímač touto certifikáciou disponuje, avšak ak už označenie Skylink ready má, vie na 100% prehrávať SKYLINK užívateľskú kartu. Pri rôznych satelitných prijímačoch s podporou SKYLINK sa môžete spoľahnúť na kvalitu, ale aj kvantitu v podobe rozšírenej ponuky programov. Spoločnosť SKYLINK taktiež ponúka svojim zákazníkom výhodné balíčky, odmeny a zľavy na nákup rôznych produktov. Pri satelitných prijímačoch SKYLINK, je pomer ceny a kvality ideálny. Bližšie informácie a cenu satelitného prijímaču SKYLINK si môžete pozrieť TU.

Multimediálne zariadenia

Patríte k užívateľom, ktorí si radi programy nahrajú, opakovane prehrajú a radi sa pripoja ku svojej televízii pomocou wifi? Ak áno, mali by ste si zaobstarať práve multimediálne zariadenie, ktoré urobí z vašej televízie takzvanú SmartTV. Ako prvé je dôležité vyberať si, z multimediálnych zariadení, podľa kapacity pevného disku, s ohľadom na predpokladané množstvo sťahovaných súborov. Ďalším dôležitým ukazovateľom, pri multimediálnych zariadeniach, sú užitočné funkcie ako podpora pre aplikácie streamovacích služieb, bezkontaktné pripojenie s inteligentnými zariadeniami, prepojenie cez USB, Jack výstup pre slúchadlá a iné. Najlepšie, na multimediálnych zariadeniach je, že vedia prehrávať obraz so 4K rozlíšením.

Rozhodli ste sa satelitný prijímač/multimediálne zariadenie zaobstarať alebo máte doplňujúce otázky? Pokojne nás kontaktujte. Viac informácii nájdete TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *